Testování koronaviru – antigenní a PCR odběrové centrum

Testujeme Antigenními a PCR testy s výsledkem do 10 minut, jemným a šetrným odběrem z nosní sliznice, krku a pro děti máme plivací testy. Samozřejmostí je vystavení potvrzení o absolvování testu s jeho výsledkem, datem a razítkem odběrového místa. Jsme registrované odběrové centrum vedené v oficiálním seznamu odběrových míst.

Bereme všechny bez objednání.

Jsme tu pro Vás každý všední den po telefonické domluvě (tel.:+420 733 184 848) PO, ÚT, ST, ČT v čase 8.00-15.00 hod. PÁ v čase 8:00 – 12:00. Sobota a neděle zavřeno. 

Od 22.11.2021 je plošné preventivní testování antigenními testy zrušeno! Jsou za úhradu 201,-Kč. Testy PCR pro samoplátce 853,-Kč.

 

 

 

INFORMACE HYGIENICKÉ STANICE

Aktuální situace ve výskytu koronaviru v Ústeckém kraji
Aktuální situace ve výskytu koronaviru v ČR na stránkách Ministerstva zdravotníctví
     
Informační linka Hygienické služby České republiky
1221
Po - Pá: 8:00 - 19:00, So - Ne: 9:00 - 16:30
Požadavky na ukončení eneschopenky v souvislosti s covid-19 pište prosím ve tvaru Jméno, Příjmení, Číslo rozhodnutí o PN nebo rodné číslo a Datum požadovaného ukončení (poslední den PN) na eneschopenka@khsusti.cz.
     
Pro oznámení vstupu na území ČR vyplňte - Příjezdový formulář / Public Health Passenger Locator a postupujte dle platných pravidel pro návrat dle míry rizika. Aktuální informace k cestám do zahraničí a podmínky návratu naleznete na stránkách Ministerstva zahraničních věcí www.mzv.cz. Pro potřebu zaslání výsledku PCR testu použijte prosím adresu covid19@khsusti.cz
     
Aktuální přehled odběrových míst na testování PCR a antigenní metodou testovani.uzis.cz.
     
Informace k očkování a registrace na očkovací místa koronavirus.mzcr.cz/ockovani-proti-covid-19.